ЕкоПлант® – Екологічні мінеральні добрива з високим вмістом калію

Екоплант – екологічно чисте, безхлорне, комплексне калійне мінеральне добриво рослинного походження.

 

Основою добрива Екоплант є макро- (калій, фосфор, магній, кальцій, сірка) та мікроелементи.

Головна діюча речовина - калій (К2О) в кількості 28-34% -  міститься у водорозчинній і легкодоступній для рослин формі карбонатів (К2СО3) і сульфатів (К2SO4).

Окрім калію, ЕкоПлант® містить 4-6% фосфору (Р2О5), 8-12% магнію (MgO), 8-16% сірки (SO4), 10-17% кальцію (СаО). Таким чином, сумарний вміст діючих речовин макроелементів добрива ЕкоПлант® складає до 70%, що є найвищим показником серед поширених промислових гранульованих добрив таких як калій хлористий (60%) чи діамонійфосфат (64%).

ЕкоПлант® також містить важливі мікроелементи: залізо(Fe) - 1340 мг/кг, бор (B) - 1000 мг/кг, цинк (Zn) - 900 мг/кг, мідь (Cu) - 240 мг/кг, марганец (Mn) - 150 мг/кг, хром (Сr) - 6,3 мг/кг, молібден (Mo) - 1,5 мг/кг,  кобальт (Co) - 0,37 мг/кг.

РЕЗУЛЬТАТ ЗАСТОСУВАННЯ ДОБРИВА ЕКОПЛАНТ

При застосуванні добрива ЕкоПлант®, окрім зростання врожайності, доведено збільшення в продукції вмісту сухих речовин: білків у зернових, жирів у олійних і вуглеводів у овочевих, фруктів та цукрових буряків, що покращує їхню якість, цукристість, лежкість та смак.  Зростає стійкість рослин до низьких температур та посух,  стеблового вилягання і до ураження кореневими та стебловими гнилями. ЕкоПлант® сприяє синтезу вітамінів рослинами та збагачує корисними мінералами.

Застосування ЕкоПланту®, як калійно-кальцієвого добрива, знижує накопичення радіонуклідів в рослинах, оскільки при нестачі калію та кальцію в грунті рослини починають інтенсивно поглинати їх «замінники» - цезій і стронцій. Окрім того, при нестачі кальцію підвищується кислотність грунту, що посилює перехід радіоактивних речовин у рослини.

Зниження кислотності ґрунтів - завдяки лужній реакції (рН - 10-12) ЕкоПлант ефективний для застосування на кислих та слабокислих ґрунтах - в складі ЕкоПлант® до 25% карбонатів кальцію та магнію (СаО, MgO), тобто, 1 тонна добрива ЕкоПлант® за нейтралізуючою здатністю еквівалентна 0,35 тоннам вапна.

В 2002 році ЕкоПлант® успішно пройшов державне випробування в Інституті Картоплярства НАН України. Результати випробування свідчать, що при застосуванні добрива ЕкоПлант® було отримано як найвищий урожай картоплі, так і найвищу якість продукції. Порівняно з іншими калієвмісними добривами, ЕкоПлант® зумовив найвищий вміст крохмалю, сирого протеїну, вітаміну С, найнижчий вміст нітратів, крім того, бульби картоплі мали найвищі смакові якості. 

Гуртові продажі: +38 (050) 648-35-47, +38 (096) 456-74-05.